Pomoc

Spis treści


Czym różni się citiprint.pl od innych drukarni?

Citiprint.pl jest drukarnią internetową - oznacza to, że produkty dostępne w sklepie można zamówić tylko i wyłącznie korzystając ze strony www.citiprint.pl
Na stronie głównej nalezy wybrać interesujący produkt, następnie zamieścić pliki graficzne.
System wskaże kolejne kroki. Informacje o etapie zamówienia( terminie realizacji, płatności, i inne ) będą przesyłane na podany przez Państwa adres e-mail. Kurier dostarczy paczkę.
Zamówienia można składać 24h/7dni.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji.
Zapewniamy najwyższą jakość.
Drukujemy na nowoczesnych maszynach wyposażonych w systemy kontrolujące.
Każda praca drukowana jest w technice offsetowej z wykorzystaniem technologii CTP.
Używamy wysokiej jakości papierów do druku.
Nowoczesny system informatyczny zapewnia klientom profesjonalną obsługę oraz zawsze aktualne informacje.
Gwarantujemy niską cenę: robimy wszystko, aby cena była atrakcyjna.
Dzięki systemowi citiptrint.pl wiesz ile kosztuje zamówiony przez Ciebie produkt nie ma niespodzianek.

W jaki sposób mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Status zamówień jest widoczny w panelu klienta po zalogowaniu wybierając zakładkę "Moje konto". W zakładce "Poczekalnia" zanajdują się zamówienia, które zostały zapisane przez klienta, a do których nie wczytano żadnych plików lub\i nie dokonano wpłaty. w zakładce "zamówienia", znajdują się zamówienia, które zostały przekazane przez klienta do realizacji, są w trakcie weryfikacji, znajdują się już w procesie produkcji lub mają status wysłanych. Przy każdym zamówieniu zanajduje się ikona określająca status.

Czy mogę anulować zlecenie?

Zamówienie można usunać tylko wtedy, kiedy znajduje się ono w koszyku. Aby to zrobić należy kliknąc przycisk "usuń" znajdujący sie przy danym zleceniu.

Czy mogę zamówić produkt, którego nie ma w asortymencie?

Drukarnia Internetowa citiprint.pl realizuje zamówienia zgodnie z asortymentem podanym na stronie. Zamówienia, których nie ma w asortymencie Drukarni citiprint.pl, można realizować poza sklepem przez naszych handlowców. Można tego dokonać uprzednio wysyłając zapytanie ofertowe na adres info@citiprint.pl.

Dlaczego moje zamówienie zostało odrzucone?

Zlecenia w systemie citiprint.pl są odrzucane z kliku powodów: - niezgodność pliku ze specyfikacją druku citiprint.pl,
- niezgodność pliku z danym zleceniem np. zlecenie jest na ulotkę A5 a plik to plakat B1 lub zamówienie jest na katalog 16 stron a w pliku jest tylko 14 stron.
- została wybrana opcja „pełnej weryfikacji” i nie można poprawić pliku z powodu jego specyfiki lub błędów w przygotowaniu pliku. (np. plik wgrany do systemu nie jest plikiem źródłowym tylko wynikowym, brakuje czcionek lub obiektów z pliku źródłowego).
Uwaga! Przypominamy, że czas realizacji zlecenia jest liczony od momentu otrzymania akceptacji danego pliku.

Czy mogliby Państwo wgrać za mnie plik do zlecenia?

Nie ma takiej możliwości. Nie wgrywamy plików za klienta.

Czy mogliby państwo przekazać za mnie plik do realizacji?

Nie ma takiej możliwości.

Jakie materiały drukuje drukarnia citiprint.pl?

Drukarnia citiprint.pl drukuje wszystkie materiały, które nie stoją w sprzeczności z polskim prawem oraz są zgodne ze specyfikacją wydruku Drukarni citiprint.pl. Specyfikację można znaleźć pod tym adresem http://citiprint.pl/pomoc.aspx

Czy mogę wydrukować przez system citiprint.pl Online ulotkę trochę mniejszą niż format na zleceniu? ( np. zlecenie na ulotkę A4 (210x297 a format pliku 205x290).

Tak. W każdym przypadku, jeśli format pliku różni się od formatu podanego na zleceniu, skontaktuje się z Państwem nasz weryfikator, w celu ustalenia formatu docelowego pliku. Uwaga! Taka operacja jest możliwa tylko, jeśli docelowy format pracy jest mniejszy niż format zlecenia. W przypadku, gdy praca jest większa niż format na zleceniu plik jest automatycznie odrzucany. (NIE DOCINAMY WIZYTÓWEK I DO FORMATU MNIEJSZEGO NIŻ A6 - 105mm na 148mm)

Jeśli zamówię w waszej Drukarni ulotkę A5, a w pliku będą dwie połączone ulotki A6 na formacie A5, to czy zostaną one docięte do A6?

Nie. Ulotki takie zostaną docięte do formatu zgodnego ze zleceniem, czyli A5! Podobnie w innych tego typu przypadkach.
Czy możecie państwo przeskalować plik do formatu takiego jak w zleceniu (wybrałem sprawdzanie podstawowe)?

Przy sprawdzaniu podstawowym nie ma takiej możliwości.

Jaka jest różnica między lakierem offsetowym a lakierem dyspersyjnym?

Nie ma żadnej różnicy. To dwa określenia tego samego lakieru

Czy mogę zrezygnować z pokrycia pracy lakierem offsetowym?

Tak, ale tylko w przypadku plakatów A1 i B1. W innych przypadkach jest to niemożliwie. Uwaga! Chęć zrezygnowania z pokrycia pracy lakierem należy zgłosić, na adres online@citiprint.pl przed przekazaniem zlecenia do realizacji. W temacie maila należy wpisać „nr zlecenia - rezygnacja z lakieru offsetowego”. W treści maila należy podać dane kontaktowe.

Co to jest lakier wybiórczy?

Lakier wybiórczy to lakier nakładany na pracę tylko na wybranych obiektach. Elementy pokryte tym lakierem są bardziej „błyszczące” niż pozostałe.

W jakiej jakości drukujecie?

Normy i specyfikacja są podane na naszej stronie.pod tym adresem: http://citiprint.pl/pomoc.aspx

Na jakim papierze mam zamówić ulotkę, plakat, wizytówkę?

Wybór cech produktu należy do klienta.

Czy wykonujecie projekty graficzne w sklepie citiprint.pl?

Na chwilę obecną nie wykonujemy projektów graficznych. Czy po odrzuceniu dużego pliku, (np.z katalogiem) mogę do państwa przesłać do poprawy tylko strony zawierające błędy? Generalnie przyjmujemy tylko komplet plików (dotyczy to wszystkich produktów) ze względu na duże ryzyko pomyłek. Jeśli jednak jest to katalog i plik jest duży (np. powyżej 350MB) dopuszczamy możliwość przesłania tylko stron poprawionych.

faqmaterialyplatnosci
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz sie do naszego newslettera


Akceptujemy
PayUFacebook.pl
drukarnia internetowa, offsetowa, offsetowy, drukowanie, druk ulotek, teczek, plakatów, kalendarzy, wizytówek, katalogów, teczki, foldery, ulotki reklamowe, kalendarze, wizytówki, tanio, tanie, online, ofertowe, trójdzielne, składane, wydruki, wydruk materiałów reklamowych, banery, dla agencji reklamowych, poznań, wielkopolska, wielkopolskie
© 2011 citiprint.pl. All rights reserved | Polityka prywatności